Benim Hayat Hikayemde Üretmeden Durmak Yok…

https://aybencumali.com/wp-content/uploads/2020/12/Gorsel-9.jpg

Benim tanıyanlar bilir, kişiye özel ürünleri çok severim. Kişiye özel sofra ürünleri üreten La Hooz markasını çok beğenerek takip ediyorum. Markanın yaratıcısı Özlem Örçem Tekinşen’in Pazar röportajım ile blogumda ağırlıyorum. Markanın kuruluş hikayesi, ürettikleri ürün kategorileri, Yılbaşı’na özel ne tarz ürünler ürettikleri ile ilgili merak ettiğim birçok soruyu sordum.

AC: Markanızın kuruluş hikayesinden bahseder misiniz?

ÖÖT: Türk Dili ve Edebiyatı eğitimi aldıktan sonra 7 yıl kadar öğretmenlik görevimi sürdürdüm. 18 ay önce çocuğum doğduktan sonra çalışma hayatıma bir süre ara vermek zorunda kaldım. Çalışmaya hayatına dönmeye karar verdiğimde ise maalesef Covid-19 başladı. Fakat benim hayat hikayemde üretmeden durmak yok😊 Farklı, yaratıcı, yenilikçi ürünler üretmek için La Hooz markasını kurup instagramdan satışlara başladım.

 

AC: Markanızın çatısı altında bulunan ürün kategorileriniz nelerdir?

ÖÖT: La Hooz markamızın çatısı altında peçeteler, Amerikan servisleri, keten havlular, kokteyl peçeteleri üretiyoruz. Düşünerek, yaratıcılığımızı, farklılığımızı ortaya koyarak titizlikle ürünlerimizi müşterilerimiz ile buluşturuyoruz. Ürün gamımıza yeni ürünler eklemek için çalışmalarımızı hızlı bir şekilde sürdürüyoruz.

AC: Kişiye özel ürünlere ilgi nasıl?

ÖÖT: Kişiler kendilerini özel hissettirecek ürünler almak istiyorlar. Biz de tüketicinin sesini dinleyerek kendilerini iyi hissettirecek ürünler üretmeye önem veriyoruz. Kişiye özel ürünler artık her eşyada görmeye başladık.  Tüketicinin kişiye özel ürünlere merakı giderek artacağını gözlemliyoruz.

AC: Ürünlerinizi hazırlarken ne tarz kumaşlar kullanıyorsunuz?

ÖÖT: Ürünlerimizi hazırlarken malzemelerin en iyisini tercih etmeye özen gösteriyoruz. Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için çok önemli. Birçok kumaş çeşidini ürünlerimizde kullanıyoruz. Keten kumaşlar ise vazgeçilmezimiz.

AC: Ürünleri hazırlarken nelere dikkat ediyorsunuz?

ÖÖT: Ürünlerimizi hazırlarken en başta kumaş kalitesine, dikimine, nakışına hatta paketlemesindeki kurdele detayına kadar her ayrıntıya özen gösteriyoruz. Ürünlerimizi tüketici ile buluşturana kadar dikkatli bir şekilde çalışmalarımız devam ediyor.

AC: Yılbaşı’na özel ürünler hazırladınız mı?

ÖÖT: Yılbaşı sofralarına kadınlar önem veriyor.  Biz de yılbaşı konseptine uygun kişilerin tercihlerine dikkat ederek birçok farklı, yaratıcı ürünler tasarladık. Tabii yılbaşı denince sofra süslemesinde kırmızı ve ekose olmazsa olmaz😊 Yılbaşı için kişiye özel hazırlanmış ekose ve kırmızı ağırlıklı sofra  ürünlerimiz bulunuyor.

AC: Sizin ürünlerinizi almak isteyenler size nasıl ulaşabilirler?

ÖÖT: Web Sitesi, instagramdan, sipariş hattımızdan bize ulaşmaları her zaman mümkün. Kısa sürede istedikleri ürünleri istedikleri şekilde hazırlayıp kendilerine teslim ediyoruz.

AC: Kadınlar ne tarz ürünler seviyorlar?

ÖÖT: Kadınlar olarak sofra ürünlerine meraklıyız. Satışlarımızda gözlemlediğimizde görüyoruz kadınlar farklı, kaliteli ve şık ürünleri tercih ediyor. Ayrıca kişileştirilmiş ürünler ve bu ürünleri sunma şekline de önem veriyorlar. Özetle tüketiciyi özel hissettirecek ürünler her zaman ilgi görüyor.

AC: Önümüzdeki dönem için hedefleriniz ve projeleriniz nelerdir?

ÖÖT: Yeni ürünler, yeni konseptler, yeni çekimler, markayı daha üst segmente taşımak, bizi merakla takip edecek müşterilerin sayısını arttırmak ve ürünlerimizi her evde, her sofrada görmek hedeflerimiz başında geliyor.

 

 

 

 

 

© Ayben Cumalı 2020 - Tüm Hakları Saklıdır.