Kişiye Özel Yaptığım Tatlılarla İnsanların Yüzünü Gülümsetmek Mutlu Ediyor…

https://aybencumali.com/wp-content/uploads/2021/01/Gorsel-16.jpg

Leysy Bakery’nin kurucusu Diley Pirselimoğlu bugün blogumun konuğu. Kişiye özel hazırladığı hediye kutularını ve pastalarının hikayesini anlattı.

AC: Sizi tanıyabilir miyiz?

DP: 1999 Trabzon doğumluyum. Şu an da İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde, Yeni Medya ve İletişim 3.sınıf öğrencisiyim. Aynı zamanda Leysy Bakery’nin kurucusuyum.

AC: Leysybakery’nin kuruluş hikayesinden bahsedebilir misiniz?

DP: Leysy Bakery’nin kuruluşu benim mutfakta zaman geçirmekten çok keyif aldığımı anladığım zaman oldu diyebilirim. Mutfak Sanatları Akademisi’nde bir tatlı workshopuna katıldım ve daha sonra kesinlikle bu işi yapmalıyım dedim. Kişiye özel yaptığım tatlılarla insanların yüzünü gülümsetmek beni mutlu ediyor.

AC: Müşterilerinize markanızın çatısı altında hangi ürünleri sunuyorsunuz?

DP: Müşterilerimiz için kişiye özel pasta ve hediye kutuları hazırlıyoruz. Müşterimizin istekleri bizim için çok önemli olduğunun altını çizmek isterim. Tamamen müşterilerimize bağlı olarak ürünlerimizi hazırlıyoruz. İstenilen renklerde ve içeriklerde ürünlerimizi üretiyoruz.

AC: Kişiye özel hazırladığınız kutularınızdan bahsedebilir misiniz?

DP: Kişiye özel hazırladığımız kutuların konseptlerini müşterilerimiz belirliyor.  Müşterilerimiz hediye çiçek, makaron, brownie, çikolata, beze, çikolata kaplı, çilek, kurabiye, cupcake, donut, tartolet, ekler, kruvasan ve minik içki şişeleri istenilen renk tonları kullanarak kutularımızda müşterilerimize sunuyoruz.

AC: Özel konsept pastalarınızdan, kişiye özel kutularınızdan, macoranlarınızdan almak isteyenler size nasıl ulaşabilir?

DP: Ürünlerimizden satın almak isteyenler shopier.com/ leysybakery üzerinden ya da bize telefon ile ulaşabilirler.

AC: Pastalarınızı, kişiye özel hazırladığınız kutularınızı ve macaronlarınızı kaç gün içinde müşterilerinize teslim edebiliyorsunuz?

DP: Siparişlerimizi genelde 1-2 hafta öncesinden alıyoruz. Ama bazen 1-2 gün kala bizimle iletişime geçen müşterilerimiz olabiliyor. Eğer uygunsak tabii o siparişlerimizi de alıyoruz.

AC: Ürünlerinize ilgi nasıl?

DP: Ürünlerimize gösterilen ilgiden çok memnunuz, bu ilgi bizi çok mutlu ediyor. Müşterilerimizden aldığımız her türlü geri bildirim bizim için çok kıymetli. Müşterilerimizin fikirlerini önemseyen bir firmayız.

AC: Covid-19 sonrasında workshoplar düzenlemeyi düşünüyor musunuz?

DP: Covid-19 sonrası kalabalık grupların katıldığı workshoplar düzenlemeyi düşünüyoruz. Şu anda birebir şekilde workshoplar düzenleyebiliyoruz.

 AC: Önümüzdeki dönemdeki hedefleriniz ve projelerinizden bahsedebilir misiniz?

DP: Önümüzdeki dönemde hedeflerimiz arasında müşterilerimiz ile yüz yüze 😉buluşabileceğimiz, workshoplar düzenleyebileceğimiz ve vitrininde tasarım pastalarımızın yer alacağı bir cafe açma fikrimiz bulunuyor. Ayrıca müşterilerimiz buraya gelerek kendi hediye kutularını kendi yapabilecek ve o an alabilecek. Tek isteğimiz insanların suratında kocaman bir gülümseme yaratabilmek.

© Ayben Cumalı 2020 - Tüm Hakları Saklıdır.