İşe Giderken Elbiseyi Tercih Edenlerden misiniz?

https://aybencumali.com/wp-content/uploads/2020/10/Capture-1.png

Covid-19 salgını nedeniyle birçok kişi evden çalışıyor. Ama işe gidenler de var. Onları da unutmamak gerekir. Trendyol’da satışta olan elbiselerden seçtiklerime sizler için blogumun ‘İş Yaşamında Nasıl Giyinilir’ bölümünde yer verdim.

Elbisenin Şıklığı Kadar Rahatlığı da Önemlidir…

Trendyol’da satışta olan bir tarafı beyaz yaka detaylı elbisenin altına renkli ayakkabı giyerek şıklığınıza şıklık katabilirsiniz. Elbiselerin tamamlayıcısının aksesuar olduğunu düşünürüm. Bir kolye, bir küpe, bir bileklik elbisenin üzerinizdeki duruşunu değiştirir. Şıklığınız ile birlikte rahatlığınızı unutmamak da gerekir. Ben üzerimdeki elbisenin şık olduğu kadar rahat olmasına da dikkat ederim.

 

Size Yakışan Renkteki Elbiseleri Bulabilirsiniz…

Renkli elbiseleri çok severim. Bana soracak olursanız benim tercih ettiğim renkli elbiseler kırmızı, turuncu, nefti yeşil, petrol mavisi. Siz de renkli elbiseler aldıkça yakışan renklerinizi keşfedebilirsiniz. Elbisenizi aynı renkte bir ayakkabı tamamlayabilirsiniz. Tabii elbisenizin tamamlayıcısı olan aksesuarları ise elbisenizin rengine göre seçebilirsiniz. Mesela kırmızı elbise giymişseniz kırmızı taşlı zarif bir küpe takabilirsiniz. Trendyol’da satışta olan kırmızı ceket elbiseyi sizler için seçtim.

İş kıyafetleriniz için siyah ve beyaz renklerden oluşan bir elbise de tercih edebilirsiniz. Bu tarz bir elbisenin altına kırmızı bir ayakkabı giyebilirsiniz. Ayakkabının renk seçimi size kalmış. Renkli ayakkabılar elbisenize canlılık getirir. Elbisenin yakası açık olduğu için ince bir kolye elbisenin tamamlayıcısı olur. Trendyol’da satışta olan bu elbiseyi iş hayatında rahatlıkla kullanabileceğinizi düşünüyorum.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

© Ayben Cumalı 2020 - Tüm Hakları Saklıdır.