Küpeler Kıyafetin Duruşunu Etkiler Mi?

https://aybencumali.com/wp-content/uploads/2023/09/20230901_113425-1280x1707.jpg

 

Her zaman motivasyonumuzu yüksek tutmak için önce kendimize iyi bakmamız gerektiğini düşünüyorum.Bu nasıl olacak? İlk şartı ne kadar yoğun olursak olalım kendimize vakit ayıracağız.

Spor yapacağız, sağlıklı besleneceğiz, dış görünüşümüze önem vereceğiz. Tabii günün koşuşturması içinde tüm bunları yapmak pek kolay değil. Ama özellikle iş dünyasında dış görünüş çok önemli.

Mesela küçük bütçelerle şık giyinmek mümkün. Birkaç kıyafeti farklı kombinasyonlar yaparak kullanabilirsiniz. Bu kombinasyonları yaparken kıyafetlerinize göre uygun küpeler seçebilirsiniz.

Mesela ben giydiğim elbiseye göre aynı renkte ya da metal objelerden oluşan küpeler kullanıyorum.Bir kıyafeti küpeli ve küpesiz olarak deneyin. Kıyafetin duruşunu küpenin ne kadar değiştirdiğini göreceksiniz.

Küpelerinizi yüzünüzün şekline göre seçmenizi öneririm. Eğer yüzünüz küçük ise büyük küpeler tercih etmeyin. Küçük ve renkli küpeleri tercih etmeye özen gösterin. Renkli küpelerle kıyafetinize renklilik katın.

Örneğin halka küpeler hayat kurtarır. Gündüz ya da gece her zaman kullanabilirsiniz. Özellikle beyaz gömlekler ile halka küpeleri öneririm. Çünkü spor şık bir havaya sizi büründürür. Denemeler ile size yakışan tarz küpeleri bulabilirsiniz. Aynı zaman her bütçeye uygun şık küpeler bulmak kolay. Yeter ki kendinize özen göstermeye karar verin.😊

Elbiselerin tamamlayıcısı yalnızca küpeler değildir. Ayakkabıların renkleri ve tarzları da önemlidir. Elbiselerle ayakkabıları ve küpeleri kombine ederken bir bütün olarak düşünün. Sırf moda diye bir elbiseyi ya da küpeyi almayın. Size yakışacağını düşünüyorsanız alın. Kendi modanızı kendiniz yarattın…

© Ayben Cumalı 2020 - Tüm Hakları Saklıdır.