Artık Saç Bakımı Evde Çok Kolay…

https://aybencumali.com/wp-content/uploads/2022/04/Capture.png

Artık Saç Bakımı Evde Çok Kolay…

Evde çok çeşitli yağlar ve kremler ile saç tipinize uygun bakımlar yapabilirsiniz.  Saç bakım ürünlerini sizin için Trendyol.com’dan araştırdım.

Boom Butter Güçlendirici Onarıcı Keratin Saç Maskesi 190 ml

  • KERATİN SAÇ MASKESİ, daha parlak, canlı ve düz saçların elde edilmesine yardımcı olmasına için geliştirilmiş bir saç bakım ürünüdür.
  • Saçların doğal nem dengesine verdiği destekle daha yumuşak bir saç yapısının oluşmasını ve yıpranan saçların eski doğallığına kavuşmasına yardımcı olmayı amaçlamaktadır.
  • Saçlardaki keratin eksikliğini gidermeye yardımcı olan keratin saç bakım maskesi, düzenli kullanımla saçların düzleşmesini hedeflemektedir.

Helen’in Sırrı Saç Besleyici Ve Güçlendirici Özler 150 gr

 

  • İçeriği Acıbadem Çam Terebetin Üzüm Çekirdeği Avakado Nar Çekirdeği Hindistan Çevizi Portakal Yağı Jojoba Kullanımı Duştan önce saç diplerinden saç uçlarına kadar uygulamayı gerçekleştirin.10-15 dakika bekletin daha sonra ılık su ile nazikçe durulayıp şampuan uygulamasına geçiniz.

Magic Mix 9 Özlü Saç Güçlendirici ve Besleyici 190 ml

  • 9 ÖZLÜ SAÇ BAKIM YAĞI saç yapısını kökten uca kadar destekleyerek güçlendirilmesine yardımcı olması için geliştirilmiştir.
  • Güçlü saç yapısının yanı sıra daha kolay taranan ve kabarma sorunu yaşamayan saçlara sahip olmanız için katkı sağlamayı amaçlamaktadır.
  • Durulama gerektirmeyen yapısıyla doğal yağ dengesinin korunmasını hedeflemektedir.

 Okay Keratin Smooth Onarıcı Saç Bakım Kremi 100 ml

Okay Keratin Smooth Onarıcı Saç Bakım Kremi 100 ml Çok kuru ve hasar görmüş saç dokusunu onarmak için aktif maddeler ile formüle edilmiştir. Parlaklık ve yumuşaklık verir. Durulanmaz. Saçı ağırlaştırmaz. Saçta kalıntı bırakmaz.

Kullanım şekli: Yeterli miktarda ürünü yıkanmış ve havlu ile kurutulmuş saç üzerine parmak uçlarınızla masaj yaparak uygulayın ve nazikçe tarayın. Durulamayın.

Alaçatı Çiftliği ALAÇATI ÇİFTLİĞİ Saç Bakım Yağı 190 ML

  • SAÇ BAKIM YAĞI içerisindeki 9 doğal yağın desteğiyle saçlarınızın daha güçlü ve daha canlı bir yapıya kavuşmasına destek vermek için geliştirilmiştir.
  • Saç yapısının kökten uca kadar desteklenmesini ve çevresel faktörlere karşı saç tellerinin korunmasını amaçlamaktadır.
  • Saçların kabarmadan daha kolay taranması için yardımcı olmakla birlikte saçların doğal yağ dengesine kavuşmasına destek vermeyi hedeflemektedir.

 

 

 

 

© Ayben Cumalı 2020 - Tüm Hakları Saklıdır.