Maskara Alırken Nelere Dikkat Ediyorsunuz?

https://aybencumali.com/wp-content/uploads/2020/10/Maskara-post_edited-1.jpeg

Herkesin maskara alırken dikkat ettiği noktalar vardır. Kimileri kirpiklerinin uzun görünmesini ister, kimileri kirpiklerinin dolgun görünmesinden yanadır, kimileri ise doğallığı tercih eder. Herkesin farklı istekleri ve tercihleri vardır. Markalar da kişilerin ihtiyaçlarına göre tüketicinin sesini dinleyerek her özellikte maskaralar üretiyor. Benim tercihimi soracak olursanız; kirpiklerimin doğal bir şekilde uzun görünmesini severim. Trendyol’da satışa sunulan maskaralardan bazılarına sizler için blogumun makyaj bölümünde yer verdim.

Hassas Gözlere Uygun L’Oreal Paris Paradise Siyah Maskara…

Kirpiklerinin hacimli, uzun ve kıvrık görünmesini isteyenler L’Oreal Paris Paradise Maskara ile istedikleri sonucu elde edebilirler. Besleyici yağlarla zenginleştirilmiş formülü ve kıvrımlı yumuşak kıl fırçası sayesinde hassas gözlere sahip kişilerde rahatlıkla bu maskarayı kullanabilirler.

Lancôme Hypnôse Drama Maskara İle İstediğin Kirpiklere Sahip Olun…

Trendyol’da satışta olan Lancôme’un hacim veren maskarası Hypnôse Drama ile isteğiniz kirpiklere sahip olmanız kolay. Konveks fırçası sayesinde tek bir dokunuşta istediğiniz sonucu elde edebilirsiniz. Kirpiklerinizi tek tek ayırmak ve hacim kazandırmak için maskara fırçasını kirpiklerinizin dibinden uçlarına doğru zikzak hareketi ile uygulayabilirsiniz.

Uzun, Hacimli ve Kıvrık Görünen Kirpiklerinin Olmasını Mı İstiyorsunuz?

Gün boyu maskaranın kirpiklerinizde kalıcı etki sağlanmasının yanı sıra kirpiklerinizin uzun, hacimli ve kıvrık olmasını mı istiyorsunuz?  Falsies Lash Lift maskara ile işiniz kolay. Uzun, hacimli ve kıvrık görünen kirpikleri kolay bir şekilde elde edebiliyorsunuz. Çift taraflı eğimli fırçası sayesinde kirpikleri kökten uca kavrayarak kalınlaştırıyor ve kirpikleri kaldırıyor.

Maybelline Total Temptation Maskara’yı Denediniz mi?

Maybelline Total Temptation maskara bağımlılık yaratan yoğun etki, arttırılabilir hacim sağlıyor. Özel formülü sayesinde kirpikleri ağırlaştırmıyor. Hindistan cevizi içeren özel formülüyle duyulara hitap eden bir deneyim yaşatıyor. Maskarayı kirpiklerine dipten uca zikzak hareketiyle uygulayabiliyorsunuz. Daha yoğun bir görünüm istiyorsanız gözlerinizi göz kalemi veya eyeliner yardımı ile belirginleştirebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

© Ayben Cumalı 2020 - Tüm Hakları Saklıdır.