Sizin Ruj Tercihiniz Nasıl?

Sizin Ruj Tercihiniz Nasıl?

https://aybencumali.com/wp-content/uploads/2020/10/Adobe_Post_20201027_1314110.024467024034867557.png

Rujların makyajın tamamlayıcısı olduğunu söyleyebilirim. Her zaman ruj alırken şeffaf, parlak olan rujları tercih ederim. Siz ruj alırken neye dikkat edersiniz? Kimisi koyu renk rujları tercih eder, kimisi benim gibi şeffaf rujları almaya özen gösterir.  Trendyol’da satışta olan rujlardan seçtiklerime blogumun makyaj bölümde yer verdim.

Rouge Allure Ink Fusion Rujlara Ne Dersiniz?

Kusursuz kalıcılığa sahip ikinci ten hissi veren likit ruj. Görüntüsünü koruyan bir makyaj sonucu için eşsiz ve son derece ince bir dokusu suya dayanıklı ve uzun süre kalıcıdır. Yoğun, eşit ve hassas bir uygulama için tasarlanmış özel aplikatörü ile kolayca kayan yoğun mat renkler. Denemenizi öneririm.

16 Saate Kadar Kalıcı Super Stay Matte Ink Likit Mat Ruj Ailesi İle Ruj Tazelemek Geride Kaldı!
Süper mat, süper kalıcı, süper yoğun renklere sahip likit mat ruj ailesi. Yeme, içme ve bulaşmaya dayanıklı.Dudaklarda kuruluk hissi bırakmayan mat formül.İster günlük ister yoğun makyajlara uygun geniş renk seçeneği.Özel uygulama ucuyla tek sürüşte mat etki yaratıyor.

Dudaklara Nemli ve Kadife Gibi Pürüzsüz Bir Görünüm Missha A’PIEU Juicy Pang Mousse Tint Ruj

Nemli köpük dokusu, dudakla nazikçe bütünleşir. Dudaktaki kırışıklıkları ve pul pul görünümü vurgulamadan dudaklarınızda gün boyu kalır. Dudaklara nemli ve kadife gibi pürüzsüz bir görünüm sunar. Yüksek nem konsantrasyonuna sahip köpük doku, dudaklara pürüzsüz bir uygulama sunar.