Negatifi Pozitife Çevirmek Elimizde. Nasıl Mı?

Negatifi Pozitife Çevirmek Elimizde. Nasıl Mı?

https://aybencumali.com/wp-content/uploads/2020/03/IMG-20200321-WA0007.jpg

Negatifi Pozitife Çevirmek Elimizde. Nasıl Mı?

Evde oturmak zorunda olduğumuz şu günlerde üretmeye devam etmemiz gerektiğini düşünüyorum. Karamsarlık yerine olumlu düşünmemiz gerekiyor. Olumsuz durumdan psikolojik olarak etkilenmeden çıkabiliriz. Her şey kendi elimizde… Bu günler bittiğinde arkamızı döndüğümüzde ben neler ürettim diye bakmalıyız. Sizler için önerilerimi aşağıda sıralıyorum.

1.Kanaviçe: Canlı renkleri çok severim. Ruhunuza da iyi geleceğini düşünüyorum. Seçtiğiniz küçük bir modeli rengarenk ipliklerle işleyebilirsiniz.

2.Tahta boyama: Renkli boyalarla küçük bir tepsi boyayabilirsiniz. Kendi yarattığınız bir tepside bugünler geçince evinize gelen dostlarınıza keyifli kahveler ikram edebilirsiniz. Umutlu olmak her zaman her şeyin ilacı olacağını düşünüyorum.

3.Takı yapımı: Ben küpe, bilezik ve kolye takmayı çok severim. Renkli boncuklardan ve metal aksesuar parçalarından zevkinize göre ürünler hazırlayabilirsiniz.

4.Çanta yapımı: Kendinize renkli ipliklerden çok şık çantalar hazırlayabilirsiniz. Ya da çanta yapabileceğiniz kumaşlarınız varsa onları değerlendirebilirsiniz.

5.Patchwork yapımı: Kendi yaratıcılığınızı ortaya çıkarın. Kumaşlardan patchwork örtüler yapabilirsiniz.

Daha birçok el yapımı malzeme üretebilirsiniz. Şimdi diyorsunuzdur. Evde otururken bu önerdiğiniz çalışmaların malzemelerini nereden bulacağız? Sizler için araştırma yaptım. www.hobisitesi.com Türkiye’nin her yerine sipariş verdiğiniz malzemeleri gönderiyorlar. Hiç pes etmeyelim. Evden çalışmaya, umutlu olmaya, araştırmaya, okumaya, filmler seyretmeye ve isterseniz el yapımı ürünler üretmeye devam edelim. Ayrıca Belkis Şansal’ın instagram sayfasından kendi çizimlerinden yaptığı el emeği göz nuru işlerden ilham alabilirsiniz.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *